Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel

Ferienwohnung Fischer, Dietmannsried

Snadná online rezervace Ferienwohnung Fischer a dalších hotelů, penzionů, apartmánů, hostelů v obci Dietmannsried bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice jednoduše zarezervovat pokoj, či ubytování v(e) Ferienwohnung Fischer (Apartmány), ubytování Dietmannsried, ale i ubytování na celém světě.

Věnujte pozornost #Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám# v(e) Ferienwohnung Fischer. Každý pokoj, či ubytovací jednotka Ferienwohnung Fischer může míti tyto podmínky různé.

Po zadání datumů příjezdu a odjezdu se Vám zobrazí pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky nebo informace o vyprodání. Podle názvu pokoje, či ubytování vidíte o jakou ubytovací jednotku Ferienwohnung Fischer se jedná.

Ceny jsou za celou ubytovací jednotku (například za pokoj, vilu nebo několika pokojový apártman) za celé zvolené období a pro uvedený počet lidí. Rezervujte Ferienwohnung Fischer vždy s předstihem a co nejdříve, ať Vás nepředběhne někdo rychlejší.

9.7

Ferienwohnung Fischer (Apartmány), Dietmannsried

8A Henkelsweg, Dietmannsried, Německo (Zobrazit hotel na mapě)

Ferienwohnung Fischer
Ferienwohnung Fischer 1Ferienwohnung Fischer 2Ferienwohnung Fischer 3Ferienwohnung Fischer 4Ferienwohnung Fischer 5Ferienwohnung Fischer 6Ferienwohnung Fischer 7Ferienwohnung Fischer 8Ferienwohnung Fischer 9Ferienwohnung Fischer 10Ferienwohnung Fischer 11Ferienwohnung Fischer 12Ferienwohnung Fischer 13Ferienwohnung Fischer 14Ferienwohnung Fischer 15Ferienwohnung Fischer 16Ferienwohnung Fischer 17Ferienwohnung Fischer 18Ferienwohnung Fischer 19Ferienwohnung Fischer 20Ferienwohnung Fischer 21Ferienwohnung Fischer 22Ferienwohnung Fischer 23Ferienwohnung Fischer 24Ferienwohnung Fischer 25Ferienwohnung Fischer 26Ferienwohnung Fischer 27

Offering free WiFi and garden views, Ferienwohnung Fischer is accommodation located in Dietmannsried. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen and a terrace.

The apartment comes with a cable flat-screen TV. Free private parking is available at the apartment.

Ferienwohnung Fischer offers a terrace. Guests can relax in the garden at the property.

Oberstdorf is 45 km from the accommodation. The nearest airport is Memmingen Airport, 19 km from Ferienwohnung Fischer.

Pro zobrazení dostupnosti a cen pokojů, zadejte datum příjezdu a odjezdu

Hotelová zařízení (Ferienwohnung Fischer)

Obecné

WiFi ve všech prostorách

Doprava

Letištní transfer, Letištní transfer (za poplatek)

Společné prostory

Zahrada, Terasa, Sluneční terasa

Různé

Všechny prostory nekuřácké

Obecné podmínky (Ferienwohnung Fischer)

Příjezd od 14:00

Odjezd do 11:00

Kreditní karty akceptované hotelem

No creditcards accepted, only cash

Pro další informace zvolte datum svého příjezdu a odjezdu

Důležité informace (Ferienwohnung Fischer)

Informujte prosím Ferienwohnung Fischer o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace. Pro zaručení rezervace je třeba provést platbu předem bankovním převodem. Ubytování Vás bude kontaktovat po provedení rezervace a poskytne Vám instrukce ohledně bankovního převodu.